Autoverkopen oktober 2026: meer dan de helft van alle nieuwe auto's is elektrisch
In oktober 2026 werden in Nederland 33.061 nieuwe personenauto's geregistreerd. Daarvan waren er 18.243 volledig elektrisch: 55,2 procent. Een jaar eerder was dat nog 40,6 procent. De totale markt kromp met 3,5 procent, maar de verkoop van elektrische auto's groeide met 31,3 procent. De best verkochte auto van de maand? Geen benzineauto en geen Tesla, maar de Škoda Elroq.
Achter die ene maand zit een ontwikkeling die nog interessanter is. Het elektrische aandeel is in 2026 tien maanden op rij gestegen, van 25,7 procent in januari naar 55,2 procent in oktober. Hieronder alle cijfers en wat ze betekenen voor kopers en autobedrijven.
De automarkt in oktober 2026 in het kort
- Totale markt: 33.061 nieuwe personenauto's, 3,5 procent minder dan de 34.244 van oktober 2025.
- Volledig elektrisch: 18.243 registraties en een marktaandeel van 55,2 procent, 14,6 procentpunt hoger dan een jaar eerder.
- Best verkochte auto: Škoda Elroq met 931 registraties.
- Grootste merk: Kia met 3.087 registraties en 9,3 procent marktaandeel.
- Stand na tien maanden: 297.051 registraties, 2,3 procent minder dan vorig jaar. Het EV-aandeel komt cumulatief uit op 42,8 procent.
Welke automerken werden in oktober het meest verkocht?
Kia was in oktober het grootste automerk van Nederland, met Volkswagen als goede tweede. Volkswagen sprong van plek 7 in september naar plek 2. Toyota, in september nog marktleider met 3.274 registraties, zakte terug naar plek 5.
| Positie | Merk | Registraties oktober | Marktaandeel | Positie september |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kia | 3.087 | 9,3% | 3 |
| 2 | Volkswagen | 2.931 | 8,9% | 7 |
| 3 | Škoda | 2.261 | 6,8% | 5 |
| 4 | Renault | 2.171 | 6,6% | 4 |
| 5 | Toyota | 2.076 | 6,3% | 1 |
| 6 | BMW | 1.724 | 5,2% | 6 |
| 7 | Volvo | 1.574 | 4,8% | 8 |
| 8 | Audi | 1.549 | 4,7% | 13 |
| 9 | Peugeot | 1.257 | 3,8% | 12 |
| 10 | Hyundai | 1.250 | 3,8% | 11 |
Tesla valt terug van 3.165 naar 336
De grootste schommeling zat bij Tesla. In september stond het merk nog op plek 2 met 3.165 registraties, in oktober op plek 25 met 336 stuks. Dat zegt weinig over de populariteit van het merk. Tesla levert in golven, met pieken aan het einde van een kwartaal en een dip in de maand erna. Het werkelijke beeld lees je af aan de cumulatieve cijfers: over tien maanden groeide Tesla met 6,7 procent naar 11.495 registraties.
Nieuwe naam in de top 25: VinFast
Het Vietnamese VinFast kwam in oktober vanuit het niets binnen op plek 21, met 465 registraties. In september stond de teller nog op nul. Of dat een structurele positie wordt of een eerste leveringsgolf, moeten de komende maanden uitwijzen.
Wat was de best verkochte auto van oktober 2026?
De Škoda Elroq was met 931 registraties de best verkochte nieuwe auto van Nederland in oktober. Dat is 2,8 procent van de totale markt. In de top vijf staan vier volledig elektrische auto's. De Kia Picanto is de enige uitzondering.
- Škoda Elroq: 931 registraties (elektrisch)
- Kia Picanto: 717 registraties (benzine)
- Kia EV2: 621 registraties (elektrisch)
- Volvo EX30: 615 registraties (elektrisch)
- Volkswagen ID.4: 593 registraties (elektrisch)
De vijf best verkochte elektrische auto's van oktober
Binnen het elektrische segment komt de Renault 5 erbij op plek 5. De Elroq neemt 5,1 procent van alle nieuwe EV's voor zijn rekening.
- Škoda Elroq: 931 registraties
- Kia EV2: 621 registraties
- Volvo EX30: 615 registraties
- Volkswagen ID.4: 593 registraties
- Renault 5: 561 registraties
Wat deze lijst laat zien: de EV-top bestaat niet meer uit dure sedans. De Kia EV2, Volvo EX30 en Renault 5 zijn compacte auto's, de Elroq en ID.4 zitten in het middensegment. Elektrisch rijden is verschoven van de bovenkant van de markt naar het segment waar de meeste Nederlanders hun auto kopen.
Hoeveel procent van de nieuwe auto's is elektrisch?
In oktober 2026 was 55,2 procent van alle nieuw geregistreerde personenauto's volledig elektrisch. Over de eerste tien maanden van 2026 is dat 42,8 procent, tegenover 35,4 procent in dezelfde periode van 2025.
| Aandrijving | Registraties oktober 2026 | Marktaandeel |
|---|---|---|
| Volledig elektrisch | 18.243 | 55,2% |
| Hybride | 12.742 | 38,5% |
| Benzine | 1.829 | 5,5% |
| Diesel | 157 | 0,5% |
| Lpg | 88 | 0,3% |
Benzine en diesel zonder elektrische ondersteuning zijn samen nog goed voor 6 procent van de markt. Over tien maanden is het aantal nieuwe benzineauto's gehalveerd: 21.287 tegenover 44.268 vorig jaar. Een deel daarvan verklaart zich doordat steeds meer benzinemodellen een vorm van elektrische ondersteuning hebben en als hybride worden geteld. Hybride blijft over het hele jaar gezien met 144.714 registraties dan ook nog het grootste segment, net voor volledig elektrisch met 127.076.
Tien maanden op rij een hoger EV-aandeel
Het jaar begon slecht voor de elektrische auto. In januari en februari lag de EV-verkoop ruim 34 procent lager dan een jaar eerder. Sindsdien is het aandeel elke maand gestegen.
| Maand 2026 | Nieuwe EV's | Totale markt | EV-aandeel |
|---|---|---|---|
| Januari | 7.165 | 27.933 | 25,7% |
| Februari | 6.674 | 21.998 | 30,3% |
| Maart | 11.030 | 30.824 | 35,8% |
| April | 9.548 | 25.352 | 37,7% |
| Mei | 12.251 | 29.667 | 41,3% |
| Juni | 17.108 | 38.629 | 44,3% |
| Juli | 13.167 | 27.902 | 47,2% |
| Augustus | 12.896 | 26.137 | 49,3% |
| September | 18.994 | 35.548 | 53,4% |
| Oktober | 18.243 | 33.061 | 55,2% |
Zo'n ononderbroken stijging binnen één kalenderjaar is uitzonderlijk. September was de eerste maand waarin meer dan de helft van de nieuwe auto's een stekker had zonder brandstofmotor, oktober bevestigt dat beeld.
Gaan we in november en december richting 60 procent elektrisch?
Die kans is reëel. Vorig jaar lag het EV-aandeel in november 2025 op 48,6 procent en in december 2025 zelfs op 64,3 procent, met 31.216 nieuwe EV's in één maand. Decembermaanden worden traditioneel opgestuwd door zakelijke rijders en leasemaatschappijen die een registratie nog in het lopende jaar willen laten vallen.
Ook dit jaar verwachten BOVAG en RAI Vereniging een eindsprint. Zij wijzen daarbij op de aangekondigde pseudo-eindheffing voor zakelijke auto's met een verbrandingsmotor, die zakelijke rijders richting elektrisch duwt. Let op: dit is een verwachting van de branche, geen vaststaand verkoopcijfer.
Twee rekenvoorbeelden op basis van de cijfers tot en met oktober:
- EV-jaartotaal: in heel 2025 werden 156.045 elektrische auto's geregistreerd. In 2026 staat de teller op 127.076. Met nog 28.969 EV's in twee maanden komt 2026 boven 2025 uit. Alleen oktober leverde er al 18.243 op.
- Totale markt: marktonderzoeker AUMACON gaat uit van 400.000 nieuwe personenauto's in 2026. Daarvoor zijn in november en december samen 102.949 registraties nodig, bijna 23 procent meer dan in dezelfde twee maanden van 2025.
Chinese merken groeien, maar niet allemaal
Over de eerste tien maanden groeiden BYD (+120,8 procent naar 7.073), Leapmotor (+381,9 procent naar 3.836) en Jaecoo (van 270 naar 2.766) het hardst van alle merken in de top 50. Tegelijk verloren Dongfeng (-72,4 procent) en Polestar (-46,8 procent) flink terrein. Herkomst alleen bepaalt dus geen succes. Prijs, dealernetwerk en het juiste model in het compacte segment doen dat wel. Eerder schreven we al over hoe Chinese merken terrein winnen bij ondernemers die leasen.
Bij de gevestigde namen viel Ford op met een daling van 27 procent over tien maanden. Kia blijft cumulatief de nummer één met 28.614 registraties, maar zit wel 10,1 procent onder vorig jaar. Toyota is in de top vijf het enige merk met duidelijke groei: +6,2 procent naar 23.720.
Wat betekenen deze cijfers voor autobedrijven?
Elke elektrische auto die nu op kenteken gaat, komt over een aantal jaren terug op de occasionmarkt. Omdat meer dan de helft van de nieuwe auto's wordt geleast, keert een groot deel van deze auto's na afloop van het leasecontract in één golf terug. Voor dealers betekent dat:
- Meer elektrisch aanbod: de instroom van jonge elektrische occasions groeit de komende jaren sterk. Kennis van accugezondheid en laadsnelheid wordt een verkoopargument.
- Prijsdruk: meer aanbod van dezelfde modellen, zoals de Elroq, ID.4 en EX30, betekent meer concurrentie op prijs en een groter belang van zichtbaarheid.
- Statijd telt: nu al worden er minder occasions verkocht. Wie elektrische voorraad snel wil omzetten, heeft bereik en financieringsmogelijkheden nodig.
Autobedrijven kunnen hun voorraad via het 1FS-netwerk laten zien aan kopers die hun auto willen financieren. Lees hoe je de statijd van je occasions verkort of bekijk de mogelijkheden op de pagina voor autodealers.
Wat betekent dit als je een auto wilt kopen of financieren?
De snelle groei van elektrisch heeft ook een keerzijde. Nieuwe modellen volgen elkaar snel op en nieuwprijzen dalen in sommige segmenten. Dat drukt de restwaarde van een elektrische auto. Dat raakt je vooral als je financiert met een slottermijn: een hoge slottermijn verlaagt je maandbedrag, maar het restbedrag verdwijnt niet. Lees hoe een slottermijn werkt bij financial lease en een autolening voordat je kiest.
Maak daarnaast onderscheid tussen zakelijk en privé:
- Zakelijk: met financial lease koop je de auto op naam van je onderneming en betaal je in termijnen. Voor zakelijke rijders spelen bijtelling en de aangekondigde fiscale wijzigingen mee in de keuze tussen elektrisch en brandstof.
- Privé: met een autolening financier je als particulier een nieuwe of gebruikte auto. Rente en looptijd bepalen wat je in totaal betaalt. Kopen met eigen geld is goedkoper als je dat kunt missen.
Wil je zien welke elektrische en andere auto's nu beschikbaar zijn om te financieren? Bekijk het actuele aanbod op 1FS, waar je zelf kiest via welke aangesloten bemiddelaar je aanvraag loopt.
Geld lenen kost geld.
Bronnen: RDC-registratiecijfers, bewerkt door AUMACON (CARmonitor, peildatum 1 en 2 november 2026), en verkoopcijfers van BOVAG en RAI Vereniging. Kleine verschillen tussen bronnen ontstaan door peildatums en correcties achteraf.
Lees ook de terugblik op de autoverkopen in 2025 en waarom elektrisch leasen niet overal even snel groeit.